Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem INNVIGO, poszukujemy kolejnych osób do naszego Zespołu.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) na adres: biuro@innvigo.com

KIEROWNIK  DZIAŁU SPRZEDAŻY

Osoba zatrudniona na stanowisku Kierownika Działu Sprzedaży odpowiedzialna będzie za efektywne zarządzanie podległym Działem Sprzedaży.

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

  • Wdrażanie i realizacja planów sprzedaży
  • Koordynacja, zarządzanie i monitorowanie funkcjonowania zespołu przedstawicieli handlowych
  • Wyznaczanie planów sprzedaży podległym przedstawicielom handlowym i kontrola ich wykonania
  • Dążenie do rozwoju sprzedaży
  • Negocjacje warunków handlowych;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Monitorowanie lokalnego rynku oraz działań konkurencji, analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • Ustalanie strategii sprzedaży do poszczególnych klientów
  • Prowadzenie dokumentacji handlowej oraz przygotowywanie umów sprzedaży
  • Raportowanie z podejmowanych działań i ich wyników
  • Kontrola zapasów magazynowych i należności

Wymagania:

  • Minimum 3 – letnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży
  • Doświadczenie w realizacji projektów sprzedażowych związanych z pozyskiwaniem nowych klientów i budowaniem rynku;
  • Znajomość branży rolniczej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Skuteczność w działaniu, orientacja na wynik, aktywne rozwiązywanie problemów;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Wykształcenie wyższe rolnicze
  • Znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w Polsce i za granicą
  • wyposażenie niezbędne do pracy (m.in. samochód, telefon)
  • warunki finansowe adekwatne do osiąganych wyników
  • pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.