Promocja – Regulatory wzrostu INNVIGO!

Za zakup 10 litrów regulatora wzrostu MEPIK 300 SL
Kupujący otrzyma 1 litr produktu w promocyjnej cenie 1 PLN

MEPIK 300 SL (chlorek mepikwatu) w super promocji.

Za zakup 10 litrów regulatora wzrostu MEPIK 300 SL

Kupujący otrzyma 1 litr produktu w promocyjnej cenie 1 PLN

Promocja dotyczy zakupu opakowań 1 L oraz 5 L w terminie od 01.04.2018 do 30.05.2018. Premiowane zakupy można dokonywać w sieci dystrybucji lub w detalicznej sieci sprzedaży partnerów firmy INNVIGO.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z doradcami INNVIGO.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Promocja na regulatory wzrostu INNVIGO!

Dzięki szerokiej ofercie regulatorów wzrostu i rozwoju roślin INNVIGO można skomponować pełną technologię profesjonalnego prowadzenia łanu zbóż i rzepaku.

W rzepaku wiosną polecamy zastosowanie kombinacji MEPIK 300 SL + DAFNE 250 EC w momencie rozpoczęcia wydłużania się pędu rzepaku. Zabieg ten łączy w sobie regulację wzrostu rzepaku jak również bardzo skuteczną ochronę przed sucha zgnilizna kapustnych (difenokonazol zawarty w DAFNE 250 EC).

W zbożach na pierwszy zabieg proponujemy Państwu możliwość połączenia MEPIK 300 SL z REGULLO 500 EC (trineksapak etylu) lub
REGULLO 500 EC z CCC.

Doskonałym rozwiązaniem na drugi zabieg w zbożach (do fazy liścia flagowego) to etefon, który jest składnikiem regulatora wzrostu
KOREKT 510 SL
.

Oprócz regulatora KOREKT 510 SL INNVIGO oferuje drugi środek zawierający etefon o takich samych właściwościach o nazwie KOBRA 510 SL

UWAGA: MEPIK 300 SL w super promocji

Uwaga! Przy sporządzaniu, a następnie zastosowaniu mieszanin zbiornikowych z innymi produktami należy przestrzegać zaleceń z etykiet produktów wchodzących w skład mieszaniny zbiornikowej. Warto zawsze zrobić próbę mieszania przed wykonaniem zabiegu.

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

0 komentarzy “Promocja – Regulatory wzrostu INNVIGO!Dodaj komentarz →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.