Aby produkować preparaty wysokiej jakości, korzystamy z najlepszych surowców i współpracujemy ze sprawdzonymi kontrahentami. Mamy świadomość, że jest to ważne dla naszych klientów. Budujemy relacje z rolnikami, wsłuchujemy się w ich potrzeby. To właśnie klienci, którzy sięgają po naszą ofertę, zainspirowali nas do stworzenia kampanii #wybieramINNVIGO.

Historia INNVIGO rozpoczęła się 27 stycznia 2015 roku – od kilku produktów i odważnych, ambitnych planów, aby oferować polskim producentom rolnym skuteczne środki ochrony roślin w korzystnych, konkurencyjnych cenach, a dzięki temu osiągnąć status jednego z 5 czołowych dostawców specjalistycznej chemii dla rolnictwa. Po 6 latach obecności na rynku mamy w portfolio ponad 50 produktów, w tym pełne technologie ochrony najważniejszych upraw rolnych i unikalne preparaty wieloskładnikowe. INNVIGO wciąż poszerza swoją ofertę dla rolnictwa, a także do upraw sadowniczych i warzywniczych. Wzmacnia też obecność na rynkach międzynarodowych – obecnie prowadzi sprzedaż w 12 krajach, m.in. W Czechach, na Węgrzech, w Belgii i we Włoszech, ma zarejestrowane produkty w kolejnych 5 krajach i kontynuuje ekspansję w różnych częściach świata.

INNVIGO: jakość, zaufanie i dobre relacje

Naszym celem było zdobycie rynku za sprawą jakości oferty i serwisu. Liczby, które po 6 latach możemy zaprezentować, dowodzą, że te założenia i aspiracje były słuszne. Dzisiaj mamy 54 unikalne produkty, w tym 28 herbicydów, 14 fungicydów, 4 zaprawy nasienne, 3 insektycydy, 3 regulatory wzrostu, preparat fruitsmart 3,3 VP do przechowywania owoców, a także adiuwant. Środki INNVIGO są stosowane na ponad 10 mln ha. Nasza sprzedaż osiągnęła wartość około 400 mln zł, w tym ok. 25% na rynkach zagranicznych. Wchodzimy w drugą fazę rozwoju firmy i wprowadzamy preparaty wieloskładnikowe, które stanowią bardzo ważną część naszej oferty. Są to: Fundamentum 700 WG, Galaxo 150 WG, Metodus 650 WG, Mezonir 340 WG, Kier 450 SC, Aspik 250 EC.

INNVIGO: Profesjonalne doradztwo

Od początku naszej działalności kładziemy duży nacisk na profesjonalną obsługę doradczą. W naszym zespole pracują wykwalifikowani doradcy z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Stale powiększamy grono naszych ekspertów i udoskonalamy strukturę organizacyjną. Jest to odpowiedź przedsiębiorstwa na potrzeby zróżnicowanego rynku użytkowników środków ochrony roślin. Zmiana organizacyjna dotyczy zarówno podziału regionalnego w ramach istniejącej sieci sprzedaży, jak i znacznego, bo prawie dwukrotnego zwiększenia liczby przedstawicieli terenowych. Nowością jest wyodrębnienie pionu doradców obsługujących sklepy, gdzie zaopatrują się klienci detaliczni liczy on 9 pracowników. Drugi pion, w którym zatrudnionych jest obecnie 15, a docelowo będzie 20 osób, to doradcy współpracujący bezpośrednio z większymi gospodarstwami rolnymi.

INNVIGO: Technologie sprawdzone w doświadczeniach

Bazą rzetelnego, profesjonalnego doradztwa jest szeroka oferta produktów, obejmująca zarówno preparaty jednoskładnikowe, jak i unikalne środki z kilkoma substancjami aktywnymi. W skład portfolio INNVIGO wchodzi obecnie 28 herbicydów, 14 fungicydów, 4 zaprawy nasienne, 3 insektycydy, 3 regulatory wzrostu, preparat do przechowywania owoców oraz adiuwant. Firma kładzie duży nacisk na dostarczanie rolnikom nie tylko pojedynczych produktów, ale przede wszystkim kompletnych technologii do poszczególnych upraw. Technologie i zalecenia opracowywane są na podstawie setek doświadczeń, które każdego roku realizowane są przez dział badawczo-rozwojowy na poletkach doświadczalnych, prowadzonych w kilku lokalizacjach w Polsce. Dzięki temu doradcy z pełną odpowiedzialnością mogą rekomendować skuteczne, sprawdzone rozwiązania, dopasowane do potrzeb różnych pól i do występujących tam zagrożeń.

INNVIGO: Atrakcyjna cena

Cena jest ważnym elementem, ale tak naprawdę bardziej istotne jest zaufanie do produktu. Dbamy o to, żeby klient chciał po niego wracać. Jesteśmy firmą, która oferuje korzystny balans pomiędzy jakością a ceną. Nasze produkty wyróżniają się tym, że są atrakcyjne cenowo, ale to nie jest główny atut. Większa część kupujących wybiera je dlatego, że są skuteczne, tworzą pełne technologie, a przy okazji mają atrakcyjną cenę.

Sprawdź kompleksowe technologie ochrony


Zboża ozime | Zboża jare


RzepakKukurdzaBurak cukrowy


Sady | TruskawkaZiemniakKapusta