Zapoznaj się z nasza ofertą

DNI POLA W URBANOWICACH

Data publikacji: 2023-06-30

Pogoda w kratkę – taka nam towarzyszyła w trakcie wyjątkowego wydarzenia, na które nasza firma czeka cały rok, czyli Dni Pola w Urbanowicach. 21 czerwca, województwo opolskie przywitało nas kapryśną pogodą, która przeistaczała się z pochmurnego nieba, mocnej ulewy (w tle z epizodami burzowymi) w ciepłą, słoneczną aurę, która suszyła nasze zmoczone ubrania.

W powitalnym namiocie INNVIGO robota paliła się w rękach załodze Sprzedaży i Marketingu – nacierające tłumy Klientów „przybierały na sile” i ilości .

Rozdawaliśmy pakiety powitalne, przewodniki po polach, najświeższe broszury i ulotki m.in. Cezaro, Trivino, Gamelan, a także wodę, czapeczki kolorowe, płaszcze przeciwdeszczowe i foliowe ochraniacze na obuwie. Wagi i latarki rozdawaliśmy tym Klientom, którzy zechcieli zagłosować na nasz produkt Tudor 114 OD w ramach Plebiscytu Izydory 2023. Przybyli również autokarami goście z Czech, Słowacji, a także Mołdawii, którzy „porywani” w pole przez naszych Menedżerów oraz Doradców, z wielką pasją i zainteresowaniem zwiedzali polskie poletka. Te widoki bardzo nas cieszyły.

Cieszyło nas bardzo duże zainteresowanie najnowszymi technologiami środków ochrony roślin, a także kolekcjami odmian kluczowych upraw: pszenicy ozimej, rzepaku ozimego, kukurydzy, pszenżyta ozimego, jęczmienia ozimego, grochu, słonecznika. Doradcy wychodzili z 25-osobowymi grupami w pole, w przemyślanym, wcześniej opracowanym szyku. Mimo tak dużej frekwencji, której sami sobie gratulujemy, panował porządek i ład. Gdy padał deszcz, gościnny namiot „pękał w szwach”, biesiadowanie w towarzystwie smacznych potraw i lekkiej muzyki, serwowanej przez DJ-a – trwało, gdy tylko się rozpogadzało – natychmiast pojawiali się nasi zdyscyplinowani Doradcy po swoją grupę.

Tłumy również odwiedzały namiot diagnostyczny, gdzie rządził Andrzej Brachaczek, Dyrektor ds. Badań i Rozwoju w INNVIGO, który jak zawsze z dużym zaangażowaniem przekazywał wiedzę zainteresowanym Rolnikom, udzielał bezpłatnych konsultacji.
Nie było takiej chwili, by ten namiot był pusty.

Dni Pola w Urbanowicach zapamiętamy jako dzień sukcesu całego Zespołu Innvigo. Zaangażowanie w przygotowanie pól trwało już od kilku miesięcy wstecz, kontrole i monitoring pól przez Dział R&D Innvigo, Menedżerów, Doradców sprawił, iż finalnie 21 czerwca poletka wyglądały spektakularnie. Catering, organizacja, logistyka, komunikacja i dobra energia – wszystkie te elementy zagrały, efektem czego byli zadowoleni Klienci i usatysfakcjonowany Zespół.