Kariera

INNVIGO Sp. z o.o. to polski producent środków ochrony roślin z siedzibą w Warszawie, stawiający na produkty wysokiej jakości, które chronią uprawy i zwiększają plony przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego. Łączymy polską przedsiębiorczość i skuteczność działania z międzynarodowym doświadczeniem, dobrymi praktykami i kulturą zarządzania. Budujemy solidną pozycję firmy w Polsce i w innych krajach europejskich. Zapraszamy do współpracy osoby przedsiębiorcze, posiadające doświadczenie, które poszukują ciekawej pracy i nowych wyzwań zawodowych.

Aktualnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Obsługi Zamówień

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Organizowanie dostaw do klientów
  • Monitorowanie realizacji zamówień
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Przygotowywanie korespondencji działu sprzedaży
  • Stały kontakt z Doradcami ds. Sprzedaży i Promocji
  • Przygotowywanie raportów sprzedaży i zapasów
  • Współpraca z magazynami
  • Obsługa dokumentacyjna dostaw towarów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Znajomość programu ComarchXL będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie działającej w Polsce i za granicą
  • Możliwości rozwoju
  • Pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną, ubezpieczenie
  • Miejsce parkingowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do złożenia aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) za pośrednictwem serwisu pracuj.pl

Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez INNVIGO Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w INNVIGO Sp. z o. o. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Zachęcamy również Panią/Pana do wyrażenia zgody na udział w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych, poprzez dodanie w treści życiorysu (CV) klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w ewentualnych przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez INNVIGO Sp. z o.o.”

Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: https://innvigo.com/dane-osobowe-w-procesie-rekrutacji/