Ochrona truskawki

Ochrona herbicydowa i fungicydowa sadów, malin, truskawek, kapusty głowiastej, kalafiora.

Batalion Baristo - ochrona sadów

Zwalczanie chwastów w truskawkach i innych

Herbicyd do sadów Baristo
Herbicyd BARISTO 500 SC jest herbicydem selektywnym o działaniu układowym, stosowanym doglebowo, będącym koncentratem w formie stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą. Zgodnie z klasyfikacją HRAC substancja czynna napropamid zaliczana jest do grupy K3. Zawartość substancji czynnej: napropamid – (związek z grupy amidów) – 500 g/l (47,22 %).

Ochrona przed chorobami w truskawkach, Malinach i innych

Fungicyd sadowniczy Batalion

Fungicyd BATALION 450 SC jest fungicydem w postaci koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: pirymetanil (związek z grupy anilinopirymidyn) – 450 g/l (41,40 %).

 

Fungicyd PuentaFungicyd PUENTA 62,50 WG jest fungicydem w postaci koncentratu w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej (WG), o działaniu wgłębnym i powierzchniowym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu chorób. Zawartość substancji czynnych: cyprodynil (związek z grupy anilinopirymidyn) – 375 g/kg (37,5%), fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 250 g/kg (25,0%).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Broszury informacyjne