INNVIGO na Dniach Pola HOR Janiak

DNI POLA W HURTOWNI ROLNO-OGRODNICZEJ JANIAK

20150926_145427

20150926_121749W ostatnią sobotę września odbyły się Dni Pola w HRO Janiak. Mieliśmy przyjemność wziąć udział w tym wydarzeniu reprezentowani przez naszego Doradcę Witolda Dzitkowskiego. Rozmawialiśmy ze Zwiedzającymi, udzielaliśmy informacji nt. firmy i produktów.

Insektycyd Insodex 480 EC

Szczególną uwagę poświęciliśmy zwalczaniu szkodników w roślinach z rodziny kapustowatych prezentując insektycyd Insodex 480 EC, który charakteryzuje się wyjątkową skutecznością działania w zwalczaniu wielu szkodników. Chloropiryfos zawarty w środku Insodex zwalcza szeroki zakres szkodników, takich jak pchełki, słodyszek rzepakowy, chowacz brukwiaczek, chowacz czterozębny, tantniś krzyżowiaczek, mszyce, skrzypionki.

Herbicyd Primstar 20 SG

Herbicyd Primstar 20 SG to kolejny produkt z oferty INNVIGO, który wzbudził zainteresowanie na Dniach Pola.  PrimStar 20 SG  obok działania na chwasty dwuliścienne ogranicza wzrost i rozwój  miotły zbożowej,  dzięki czemu jest doskonałym  partnerem do tworzenia skutecznych mieszanin z innymi herbicydami. Łączne stosowanie herbicydu Primstar w mieszaninie ze środkiem z innej grupy chemicznej, np. zawierającym chlortoluron jest elementem dobrej praktyki rolniczej  i przeciwdziała powstawaniu odporności chwastów (takich jak np. miotła lub chaber). Mieszanina z  diflufenikanem to skuteczne rozwiązanie przeciwko fiołkom i  lepsze zwalczanie miotły.

Regulator wzrostu Fruitsmart

Przedstawialiśmy też nasz sztandarowy produkt, którym jest FruitSmart zawierający 1-MCP. FruitSmart to produkt polski, dostępny do tego roku w sprzedaży.  Charakteryzuje się łatwą aplikacją, który każdy może wykonać samodzielnie, a także wysoką skutecznością.