Mocny skład

Jest nas coraz więcej w INNVIGO!

Zaczęliśmy w składzie 3 osobowym (Władysław Wojtyła, Jacek Zawadzki, Krzysztof Golec), a od kwietnia sukcesywnie powiększamy Zespół.

Agata Zagórska (Menedżer ds. Komunikacji),  Ela Wojtyła (Specjalista ds. Administracji i HR) i Grzegorz Przychodni (Dyrektor Finansowy) dołączyli do INNVIGO na wiosnę.
Grzegorz zajmuje się finansami, Ela przejęła wszelkie sprawy administracyjne i personalne, a także organizowała biuro – dzięki jej zaangażowaniu mamy super biuro w doskonałej lokalizacji. Kolejną kobietą na pokładzie była Agata –  dołączyła do marketingu i komunikacji.
1 czerwca nasz skład powiększył się o Iwonnę Zduleczny, Specjalistkę ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta.
Latem, dołączyły kolejne dwie dziewczyny: Agnieszka Bober, Doradca ds. Sprzedaży oraz Dominika Skręta, Asystentka Biura. Również marketing powiększył się o kolejnego specjalistę – Mariusz Michalski jest z nami od lipca i wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem działania marketingowe.

1 września dołączyli do nas  Marek Chojęta oraz Andrzej Brachaczek.

Marek Chojęta jest Doradcą odpowiedzialnym za wschodnio-południową część Polski (lubelskie, podkarpackie).  Tym samym w terenie jesteśmy już obecni w pełnym, 8 osobowym składzie. Nasi Doradcy są w całej Polsce!  Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: https://innvigo.com/doradcy/


A
ndrzej Brachaczek przejmuje w INNVIGO strefę badań i rozwoju – wierzymy, że doświadczenie Andrzeja, a także jego energia i  zapał pomogą w dalszym rozwoju INNVIGO.