Konferencja prasowa

Pierwsza konferencja prasowa INNVIGO już za nami.
9 września przedstawiliśmy INNVIGO zaczynając od całego Zespołu, poprzez genezę powstania firmy,  misję, wizję oraz wartości, a także obecne i przyszłe produkty oraz plany dalszego rozwoju. Dziennikarze obecni na konferencji reprezentowali wiodące media z branży rolnej, ale także prasę biznesową oraz Polskie Radio.

Konferencja prasowa

Konferencję rozpoczął Prezes INNVIGO, Władysław Wojtyła, który opowiedział o motywach powstania firmy oraz jej nazwy, przedstawił misję i wizję, szczegółowo omówił organizację INNVIGO w Polsce oraz za granicą.
W zakresie planów rozwoju firmy poza granicami Polski, W. Wojtyła skupił się szczególnie na Czechach i Słowacji, gdzie Robert Schmiedl (Dyrektor organizacji w tych krajach) aktywnie tworzy organizację. Pierwsze cele zostały już określone i są nimi przygotowanie sieci sprzedaży wraz z ofertą produktów na sezon 2016.

Jacek Zawadzki (Wiceprezes) przedstawił  Dział Sprzedaży – obecnie INNVIGO ma 8- osobowy zespół Doradców obecnych na terenie całej Polski.  Doradcy odpowiadają m.in. za budowę i kontakty z siecią sprzedaży, doradztwo w zakresie technologii upraw, organizację szkoleń i demonstracji polowych.

Dział Marketingu, Badań i Rozwoju przedstawił Krzysztof  Golec (Wiceprezes). Główne zadania postawione przed tym działem  to komunikacja  z użyciem nowoczesnych kanałów komunikacji, badania i rozwój uwzględniające specyfikę polskiego rolnictwa oraz doświadczenia wdrożeniowe.

Zarząd INNVIGO

zarząd innvigo

Krzysztof Golec  (Wiceprezes), Władysław Wojtyła (Prezes), Jacek Zawadzki (Wicepres) 

Konferencja była również okazją do przedstawienia produktów INNVIGO: Mariusz Michalski (Menedżer produktowy) przedstawił obecną i przyszłą paletę produktów do ochrony zbóż, rzepaku, kukurydzy i ziemniaka, a Agnieszka Bober (Doradca na Polskę centralna i południową) przedstawiła sztandarowy produkt FruitSmart.

INNVIGO w komplecie

zespół innvigo pozuje do zdjęcia w parku