Pierwsze „oficjalne” Dni Pola firmy INNVIGO

Pierwsze „oficjalne” Dni Pola firmy INNVIGO

8 czerwca (czwartek) 2017, otwieramy nowy rozdział w historii INNVIGO. Dołączamy do grona organizatorów profesjonalnych spotkań polowych z rolnikami.

Wiemy z doświadczenia, że wiedzę i praktyczne rozwiązania dużo łatwiej zaprezentować i omówić na tzw. żywym organizmie. Dla nas są to rośliny uprawne. Dlatego wspólnie z „Danko” Hodowlą Roślin w ZNR Sobiejuchy organizujemy spotkanie dla rolników. Będzie to doskonała okazja, aby zweryfikować skuteczność działania naszych produktów oraz zapoznać się z bogatą kolekcją odmian zbóż jarych i ozimych firmy Danko.

Przedstawiciele obu firm podczas prezentacji doświadczeń łanowych oraz mało-poletkowych podzielą się z odwiedzającymi swoją wiedzą oraz wskazówkami dotyczącymi uprawy, nawożenia i ochrony roślin. INNVIGO, tuż przy poletkach zaprasza również do spotkania z naszym ekspertem Andrzejem Brachaczkiem, który planuje przygotować ciekawy materiał do oceny zdrowotności roślin. W trakcie spotkania będzie też możliwość obejrzenia maszyn rolniczych oraz bardzo nowoczesnej linii do zaprawiania nasion, jaką dysponuje zakład w Sobiejuchach.

Spotkanie rozpoczynamy 8 czerwca o godzinie 10:30, planowane zakończenie imprezy ok. godziny 13:00. Chętni do spotkania z nami na tej imprezie proszeni są o potwierdzenie swojego przyjazdu do 5 czerwca 2017 telefonicznie lub e-mailowo podając liczbę osób: Danko ZNR Sobiejuchy tel. 52/3029568, e-mail: znrsobiejuchy@danko.pl

Do zobaczenia w Sobiejuchach

dni pola z producentem środków ochrony roślin innvigo