Insektycydy sadownicze

Zwalczanie szkodników w sadach.

Zwalczanie szkodników w sadach

Zwalczanie szkodników w sadach jabłoni, gruszy, czereśni, wiśni.

Ochrona insektycydowa sadów

Ochrona insektycydowa sadów

Przedstawiamy Państwu skuteczne insektycydy dla sadownictwa od polskiego producenta środków ochrony roślin Innvigo.

Insektycyd do sadów DeluxDELUX 050 CS to środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania niektórych szkodników w rzepaku ozimym, pszenicy ozimej i jabłoni. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych. Zawartość substancji czynnej: deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 50 g/l (4,9% w/w).


Insektycyd sadowniczy DelcapsDELCAPS 050 CS to środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania niektórych szkodników w rzepaku ozimym, pszenicy ozimej i jabłoni. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych. Zawartość substancji czynnej: deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 50 g/l (4,9% w/w).


APIS 200 SE i LOS OVADOS 200 SE są środkami owadobójczymi w formie zawiesino-emulsji, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Insektycydy przeznaczone są do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. Zawartość substancji czynnej: acetamipryd (związek z grupy neonikotynoidów) – 200 g/l (18,80%).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Broszury informacyjne