Insektycydy sadownicze

Zwalczanie szkodników w sadach.

Zwalczanie szkodników w sadach

Zwalczanie szkodników w sadach jabłoni, gruszy, czereśni, wiśni.

Insektycydy sadownicze - zwalczanie szkodników w sadach

 

Ochrona insektycydowa sadów

Przedstawiamy Państwu skuteczne insektycydy dla sadownictwa od polskiego producenta środków ochrony roślin Innvigo.

Insektycyd do sadów DeluxDELUX 050 CS to środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania niektórych szkodników w rzepaku ozimym, pszenicy ozimej i jabłoni. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych. Zawartość substancji czynnej: deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 50 g/l (4,9% w/w).


Insektycyd sadowniczy DelcapsDELCAPS 050 CS to środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania niektórych szkodników w rzepaku ozimym, pszenicy ozimej i jabłoni. Na roślinie działa powierzchniowo. Środek przeznaczony do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych lub sadowniczych. Zawartość substancji czynnej: deltametryna (związek z grupy pyretroidów) – 50 g/l (4,9% w/w).


APIS 200 SE i LOS OVADOS 200 SE są środkami owadobójczymi w formie zawiesino-emulsji, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie. Insektycydy przeznaczone są do stosowania przy użyciu samobieżnych lub ciągnikowych opryskiwaczy polowych. Zawartość substancji czynnej: acetamipryd (związek z grupy neonikotynoidów) – 200 g/l (18,80%).

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Broszury informacyjne