Fungicydy sadownicze

Zapobieganie i zwalczanie chorób w sadach.

Zwalczanie chorób w sadach

Fungicydy sadownicze

Ochrona fungicydowa sadów

Przedstawiamy Państwu skuteczne fungicydy dla sadownictwa od polskiego producenta środków ochrony roślin Innvigo.

Fungicyd do sadów OZZI

Pretor 469 SC to fungicyd w formie płynnej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu powierzchniowym i wgłębnym, przeznaczonym do zapobiegawczego i interwencyjnego zwalczania chorób powodowanych przez grzyby. Zawartość substancji czynnej: fludioksonil (związek z grupy fenylopiroli) – 133 g/l (11,96%), pirymetanil (związek z grupy anilinopirymidyn) – 336 g/l (30,22%)


Fungicyd do sadów OZZI

Fungicyd OZZI 75 WG OZZI 75 WG to fungicyd w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej (WG) o działaniu wgłębnym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: cyprodynil (związek z grupy anilinopirimidyn) – 750 g/kg (75%).


Fungicyd do sadów Diana

Fungicyd DIANA 500 SC jest koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: dodyna (związek z grupy pochodnych guanidyny) – 500 g/l (48,73 %).


Fungicyd sadowniczy Astron

Fungicyd ASTRON 350 SE występuje w postaci zawiesino emulsji do rozcieńczania wodą (SE), o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego. Zawartość substancji czynnej: ditianon (związek z grupy antrachinonów) – 350 g/l (31,53%). Zgodnie z klasyfikacją FRAC substancja czynna ditianon zaliczana jest do grupy M09.


Fungicyd sadowniczy Batalion

BATALION 450 SC jest fungicydem w postaci koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: pirymetanil (związek z grupy anilinopirymidyn) – 450 g/l (41,40 %).


Fungicyd do sadów Porter

Fungicydy PORTER 250 EC, DAFNE 250 EC i APLORD 250 EC to skuteczna ochrona zbóż, rzepaku, buraka, ziemniaka i jabłoni przed chorobami grzybowymi. Zawartość substancji czynnej: difenokonazol (związek z grupy triazoli) – 250 g/l (24,78%).


Fungicyd sadowniczy Lekaro

Fungicyd LEKARO 80 WG w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej (WG) o działaniu powierzchniowym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: kaptan (związek z grupy ftalimidów) – 800 g/kg (80%).

 

Wieloskładnikowe

Pretor 469 SC

fludioksonil, pirymetanil
Anilinopyrimidyny

Ozzi 75 WG

cyprodynil
Antrachinony

Astron 350 SE

ditianon
Anilinopyrimidyny

Batalion 450 SC

pirymetanil
Ftalimidy

Lekaro 80 WG

kaptan
Azole (DMI)

Aplord / Porter / Dafne 250 EC

difenokonazol
Guanidyny

Diana 500 SC

dodyna (Środka nie używać w okresie kwitnienia)
Azole (DMI)

Aplord / Porter / Dafne 250 EC

difenokonazol
Termin stosowania wedlug etykiety
Termin stosowania rekomendowany przez INNVIGO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Broszury informacyjne