APIS 200 SE

APIS 200 SE jest środkiem owadobójczym w formie zawiesino-emulsji, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczonym do zwalczania szkodników ssących i gryzących. Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

DelCaps 050 CS

Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników w roślinach rolniczych: rzepaku ozimym, pszenicy ozimej oraz w roślinach sadowniczych: jabłoni. Na roślinie działa powierzchniowo. Insektycyd przeznaczony do stosowana przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Delux 050 CS

Środek owadobójczy w formie zawiesiny kapsuł w cieczy przeznaczony do rozcieńczania wodą przed zastosowaniem, o działaniu kontaktowym i żołądkowym, przeznaczony do zwalczania niektórych szkodników w rzepaku ozimym i pszenicy ozimej. Na roślinie działa powierzchniowo. Insektycyd przeznaczony do stosowana przy użyciu opryskiwaczy polowych.

Zwalczanie szkodników w uprawach rolnych
Insektycydy to środki owadobójcze, które skutecznie zwalczają różnego rodzaju szkodniki w uprawach rolnych. W zależności od składu chemicznego i zawartych substancji czynnych, zabieg insektycydowy eliminuje szkodniki lub ogranicza ich rozród. W ofercie INNVIGO znajdą Państwo skuteczne insektycydy zawierające najpopularniejsze substancje czynne w rewelacyjnej cenie!

Pytaj u doradców w Twoim regionie! Dobre rozwiązania nie muszą być drogie.