Używamy plików cookie w celu dostosowania treści i reklam, umożliwienia korzystania z funkcji mediów społecznościowych oraz analizy ruchu na stronie. Informacje na temat korzystania z witryny mogą być przekazywane naszym partnerom z branży reklamowej, społecznościowej i analitycznej, którzy mogą łączyć je z innymi danymi przekazanymi im przez Ciebie lub zebranymi podczas korzystania z ich usług.
Poznaj Fruitsmart zawierający 1-MCP wspomagający przechowalnictwo owoców i warzyw. Fruitsmart to polski środek do stosowania w przechowalniach owoców i warzyw. Skuteczna, samodzielna i łatwa aplikacja, potwierdzona przez użytkowników. Utrzymuje wysoką jakość przechowywanych produktów.
Firma INNVIGO znalazła się w ścisłej czołówce dostawców środków ochrony roślin w Polsce. Potwierdzeniem tego sukcesu jest nagroda Orła, przyznana przez redakcję tygodnika „Wprost” w rankingu Złota Setka Polskiego Biznesu.
Tegoroczne Targi okazały się „strzałem w 10”. Bardzo wielu Klientów zagranicznych, całe mnóstwo zapytań o nasze produkty, świetna frekwencja. Jeśli mają pytania odnośnie oferty sadowniczej, warzywniczej zapraszamy serdecznie do kontaktu
Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko (D11) na Targach Sadownictwa i Warzywnictwa, które odbędą się 17-18 stycznia 2024 roku w Kielcach. Bezpłatne konsultacje z naszymi Doradcami, najświeższe materiały merytoryczne, sprawdzone rekomendacje,