Zapoznaj się z nasza ofertą

Fungicydy na choroby grzybowe w buraku cukrowym

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą INNVIGO dla buraków cukrowych.

Oferujemy Państwu skuteczne herbicydy i fungicydy. Przedstawiamy szczegółowe zabiegi herbicydowe oraz zabiegi fungicydowe. Ochrona buraków cukrowych z produktami INNVIGO to najwyższa jakość, skuteczność działania oraz rozsądne ceny.

Ochrona uprawy buraka cukrowego nie należy do najłatwiejszych. Mimo niesłabnącej popularności tej uprawy w Polsce plantatorzy mają do dyspozycji coraz mniej środków ochrony.

Dysponujemy sprawdzonymi wariantami ochrony, a opracowane technologie są pozytywnie oceniane przez plantatorów pod względem skuteczności, a także opłacalności stosowania na polach produkcyjnych.

Zabiegi przeciwko chorobom grzybowym w buraku cukrowym, rolnikom jak i doradcom kojarzą się przede wszystkim z chwościkiem buraka. Należy jednak pamiętać, że burak cukrowy narażony jest również na infekcje ze strony innych patogenów, które pogarszają kondycję roślin i mogą powodować straty w plonie, takich jak: brunatna plamistość liści buraka, mączniak prawdziwy buraka . Coraz bardziej ograniczona pula substancji fungicydowych możliwych do stosowania w buraku, przyczynia się do zmniejszenia skuteczności niektórych z nich na patogeny przede wszystkim chwościka buraka. Aby przeciwdziałać powstawaniu odporności, należy rotacyjnie stosować substancje aktywne, lub wybierać do zabiegów preparaty wieloskładnikowe, na przykład azoksystrobinę, difenokonazol, oraz tebukonazol.

Triazole (DMI)
Strobiluryny (Qol)
Azoksystrobina
Wieloskładnikowe
Azoksystrobina / Difenokonazol / Tebukonazol
BBCH
31
wzrost rozety
49
Trójskładnikowy fungicyd Kier 450 SC. Nie ryzykuj. Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Szczególnie polecamy!

Fungicyd Kier choroby grzybowe buraka cukrowego
Fungicydy do zwalczania chorób grzybowych w buraku cukrowym

Skuteczne opryski na choroby grzybowe w buraku cukrowym

Poznaj nasze fungicydy do zwalczania chorób w buraku cukrowym. W szczególności takie choroby buraka cukrowego jak:

  • brunatna plamistość buraka
  • mączniak prawdziwy buraka
  • chwościk buraka

Produkty w technologii

Ochrona fungicydowa buraka cukrowego