Fungicydy sadownicze

Zapobieganie i zwalczanie chorób w sadach.

Zwalczanie chorób w sadach

Fungicydy sadownicze

Ochrona fungicydowa sadów

Przedstawiamy Państwu skuteczne fungicydy dla sadownictwa od polskiego producenta środków ochrony roślin Innvigo.

Fungicyd do sadów OZZI

Fungicyd OZZI 75 WG OZZI 75 WG to fungicyd w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej (WG) o działaniu wgłębnym, do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: cyprodynil (związek z grupy anilinopirimidyn) – 750 g/kg (75%).


Fungicyd do sadów Diana

Fungicyd DIANA 500 SC jest koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą (SC), o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: dodyna (związek z grupy pochodnych guanidyny) – 500 g/l (48,73 %).


Fungicyd sadowniczy Astron

Fungicyd ASTRON 350 SE występuje w postaci zawiesino emulsji do rozcieńczania wodą (SE), o działaniu powierzchniowym do stosowania zapobiegawczego. Zawartość substancji czynnej: ditianon (związek z grupy antrachinonów) – 350 g/l (31,53%). Zgodnie z klasyfikacją FRAC substancja czynna ditianon zaliczana jest do grupy M09.


Fungicyd sadowniczy Batalion

BATALION 450 SC jest fungicydem w postaci koncentratu do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu powierzchniowym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: pirymetanil (związek z grupy anilinopirymidyn) – 450 g/l (41,40 %).


Fungicyd do sadów Porter

Fungicydy PORTER 250 EC, DAFNE 250 EC i APLORD 250 EC to skuteczna ochrona zbóż, rzepaku, buraka, ziemniaka i jabłoni przed chorobami grzybowymi. Zawartość substancji czynnej: difenokonazol (związek z grupy triazoli) – 250 g/l (24,78%).


Fungicyd sadowniczy Lekaro

Fungicyd LEKARO 80 WG w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej (WG) o działaniu powierzchniowym przeznaczonym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Zawartość substancji czynnej: kaptan (związek z grupy ftalimidów) – 800 g/kg (80%).

 

Anilinopyrimidyny

Ozzi 75 WG

cyprodynil
Antrachinony

Astron 350 SE

ditianon
Anilinopyrimidyny

Batalion 450 SC

pirymetanil
Ftalimidy

Lekaro 80 WG

kaptan
Azole (DMI)

Aplord / Porter / Dafne 250 EC

difenokonazol
Guanidyny

Diana 500 SC

dodyna (Środka nie używać w okresie kwitnienia)
Azole (DMI)

Aplord / Porter / Dafne 250 EC

difenokonazol
Termin stosowania wedlug etykiety
Termin stosowania rekomendowany przez INNVIGO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Broszury informacyjne