Zapoznaj się z nasza ofertą

Herbicydy na chwasty w buraku cukrowym

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą INNVIGO dla buraków cukrowych.

Oferujemy Państwu skuteczne herbicydy i fungicydy. Przedstawiamy szczegółowe zabiegi herbicydowe oraz zabiegi fungicydowe. Ochrona buraków cukrowych z produktami INNVIGO to najwyższa jakość, skuteczność działania oraz rozsądne ceny.

Ochrona uprawy buraka cukrowego nie należy do najłatwiejszych. Mimo niesłabnącej popularności tej uprawy w Polsce plantatorzy mają do dyspozycji coraz mniej środków ochrony. Przede wszystkim wycofane zostały takie substancje czynne jak desmedifam i chloridazon. W związku z powyższym wiele programów herbicydowych, do których przyzwyczaili się plantatorzy, musi zostać zmodyfikowanych. Innvigo proponuje rozwiązanie polegające na współdziałaniu m.in. substancji czynnych triflusulfuron, chlopyralid i metamitron, które skutecznie wyeliminuje uciążliwe rdesty, powoje, chwasty rumianowate czy chabra.

Dysponujemy sprawdzonymi wariantami ochrony, a opracowane technologie są pozytywnie oceniane przez plantatorów pod względem skuteczności, a także opłacalności stosowania na polach produkcyjnych.

Walka z chwastami w uprawie buraka jest szczególnym elementem z kilku bardzo istotnych powodów. Liczne oceny na poletkach kontrolnych wskazują iż chwasty mogą powodować straty w plonie buraka sięgające 80%. Siew w szerokie rzędy, niewielkie zagęszczenie roślin, powolne zakrywanie i długi okres wegetacji sprzyjają rozwojowi chwastów. Firma Innvigo proponuje rozwiązania polegające na współdziałaniu m.in substancji czynnych trifisulfuron, chlopyralid i metamitron, które skutecznie wyeliminują uciążliwe chwasty rumiantowate czy chabra, jak również groźne samosiewy rzepaku. Rekomendowane przez nas technologie ochrony oparte o sprawdzone rozwiązania z powadzeniem są stosowane przez plantatorów buraka cukrowego.

chwasty dwuliścienne
Metamitron
Chlopyralid
chwasty jednoliścienne
Chizalofop-p-etylowy
fluazyfop-P-butylowy
BBCH
10
12
14
19
31-38
39
Herbicydy do zwalczania chwastów w buraku cukrowym

Skuteczne opryski na chwasty w buraku cukrowym

Poznaj nasze herbicydy do zwalczania chwastów w buraku cukrowym:

Produkty w technologii